بدون سرمایه گذاری به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

1. برای کسب درآمد آنلاین یک وبلاگ راه اندازی کنید:

خوب ، این یک روند طولانی برای کسب درآمد آنلاین است. آنچه شما برای راه اندازی یک وبلاگ نیاز دارید خرید میزبان ، تم ها و دامنه است. شما می توانید یک وبلاگ بدون هزینه در بلاگر یا وردپرس ایجاد کنید. فراموش نکنید که پول برابر با بازدید در وبلاگ نویسی است. علاوه بر این می توانید با فروش محصولات ، بازاریابی  و نظایر این از وبلاگ خود درآمد کسب کنید.

2. از طریق نوشتن مطالب

اگر نویسنده خوبی هستید و در نوشتن مهارت دارید می توانید برای کسب درآمد آنلاین مطالب بنویسید. بدون شک نوشتن مقاله یک فرآیند زمان بر است زیرا به دانش و جستجوی گسترده ای نیاز دارد اما برای شروع این کار نیازی به سرمایه گذاری ندارید شما باید نمونه مقالاتی را بنویسید و با ارسال به سایت خود شروع به کار کنید. علاوه بر این شما می توانید برای وب سایت های کار کنید که به شما پول نوشتن می دهند.

3. با فریلنسر شدن درآمد کسب کنید:

اگر برنامه نویسی، بازاریابی و طراحی می دانید پس می توانید با تبدیل شدن به یک فریلنسر به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. البته شما برای انجام این کار باید صبر  و حوصله زیادی داشته باشید. همچنین برای تبدیل شدن به یک نیروی آزاد کار]فریلنسر[ مناسب دو مهارت لازم است اول داشتن یک مهارت اصلی مثل طراحی ،  برنامه نویسی  و نظایر این و دیگری مهارت های بازاریابی است. اگر در بازاریابی مهارت ندارید می توانید از یک بازاریاب خبره نیز کمک بگیرید. البته در کنار  این موارد شما باید مهارت های ارتباطی بسیار خوبی داشته باشید تا  بتوانید مشتری بیشتری جذب  کنید.

4- برای کسب درآمد آنلاین مشاور شوید:

همچنین می توانید از طریق فروش دانش خود به عنوان مشاور به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. برای این کار شما باید تجربه بیشتری نسبت به دانش آموزان داشته باشید. با انجام این کار بصورت آنلاین می توانید مبلغ مناسبی کسب کنید. علاوه بر این شما می توانید یک مشاور برای نوشتن محتوا شوید. فردی که مهارت های اصلی رقابت را دارد می تواند به عنوان مشاور کار کند و به صورت آنلاین مشتری را جستجو کند به عنوان مثال به عنوان یک متخصص امور مالی می توانید وب سایت خود را برای جذب مشتری به صورت آنلاین ایجاد کنید.

5. با بازاریابی وابسته درآمد کسب کنید:

بازاریابی وابسته یکی از قدیمی ترین روش های بازاریابی است که درآن شما به افرادی که قصد خرید آنلاین را دارند، پیشنهاد می کنید از یک فروشگاه اینترنتی خاص خرید خود را انجام دهند و بدین ترتیب اگر فردی با این پیشنهاد شما از آن فروشگاه اینترنتی خریدی انجام دهد شما از آن فروشگاه اینترنتی کمیسیون دریافت خواهید کرد.

6. با نوشتن کتاب الکترونیکی درآمد کسب کنید:

همچنین می توانید با نوشتن کتاب الکترونیکی به صورت آنلاین درآمد کسب کنید چون خواندن این نوع کتاب ها امروزه بسیار افزایش یافته است بنابراین نوشتن کتاب الکترونیکی می تواند مسیری عالی برای سرمایه گذاری و کسب درآمد آنلاین برای شما باشد.

این کتاب ها به راحتی توسط دستگاه های مختلف نظیر گوشی های هوشمند، تبلت و کامپیوتر خوانده می شوند. سالانه میلیون ها کتاب الکترونیکی در سطح دنیا  بفروش می رود بطوریکه در کشور آمریکا فروش کتاب الکترونیکی حدود ۲۰ درصد بازار انتشار کتاب را تشکیل می دهد پس فضای کافی برای هر فردی وجود دارد تا بتواند به عنوان یک کارآفرین بخشی از این بازار را بدست گیرد.

کتاب الکترونیکی ( ایبوک – Ebook ) همان کتاب است اما این کتاب ها در فرمتی هستند که می توانند به صورت آنلاین تحویل و دانلود شوند پس شما می توانید کتاب الکترونیکی را خودتان بنوسید یا اینکه نویسنده استخدام کنید و از منابع مختلف برای ایجاد ایبوکتان استفاده کنید. موضوع کتابتان هر چیزی می تواند باشد.

کتاب الکترونیکی شما می تواند شامل راهنما سفر، دستورالعمل ها، رومان های عاشقانه، علمی تخیلی، کتاب های خودآموز، فناوری، ادیان و هر موضوع دیگری باشد.

7. از فیس بوک و اینستاگرام درآمد کسب کنید:

بطورکلی شما می توانید از طریق توییتر ، اینستاگرام و فیس بوک درآمد کسب کنید. اگر قصد دارید کسب و کاری برای خود راه بیندازید ولی سرمایه کافی برای اجاره و یا خرید مغازه ندارید پس از همین حالا دست به کار شوید و از فرصت طلایی شبکه های  اجتماعی استفاده کنید.

8. از یوتیوب به صورت آنلاین درآمد کسب کنید:

هم اکنون تعداد زیادی  از مردم در حال کسب درآمد میلیونی از یوتیوب هستند. یوتیوب یا یوتوب یک پلتفرم سرویس اشتراک ویدئو است و معروف‌ترین وبگاه بارگذاری و تماشای ویدئو است.

پول در آوردن از یوتیوب به سرعت و به سادگی امکان پذیر است اما رسیدن به درآمد بالا همانند هر کار دیگری به صرف زمان و خلاقیت نیاز دارد.

به طور کلی دو دسته افراد می توانند کانال های  یوتیوب را با موفقیت ایجاد کنند اول کسانی که می توانند فیلم های خنده دار بسازند و دیگران کسانی هستند که می توانند فیلم های مفیدی برای دانش آموزان ، خانه داران و غیره ایجاد کنند. شما باید در مورد ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد فیلم ها را به خوبی بدانید.

9. تجارت بورس را بیاموزید:

اگر از انتخاب سهام مناسب آگاه هستید می توانید از طریق خرید و فروش سهام بصورت آنلاین درآمد کسب کنید. البته بخاطر داشته باشید بازارهای مالی توام با ریسک هستند. همانطور که هر کاری  نیاز به آموزش و تمرین دارد، معامله کردن نیز نیازمند صرف زمان برای یادگیری و پشتکار است. دیکته نانوشته غلط ندارد. پس بدون تجربه کردن نمی‌توانید بیاموزید و در معاملات پیروز شوید.

Enjoyed this article? Stay informed by joining our newsletter!

نظرات

You must be logged in to post a comment.

About Author