چگونه در 5 قدم یک وب سایت موفق داشته باشیم ؟

در مقاله پیش رو، راه حلی جامع و کوتاه مدت برای رسیدن به موفقیت به کمک خدمات میترارنک ارائه شده است. مسلما راه های زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد اما اگر مدیر یک کسب و کار نوپا و یا در حال پیشرفت هستید، این 5 قدم به شما کمک خواهید تا سریعتر به هدف نهایی وب سایت تان دست پیدا کنید.
چگونه در 5 قدم یک وب سایت موفق داشته باشیم ؟در مقاله پیش رو، راه حلی جامع و کوتاه مدت برای رسیدن به موفقیت به کمک خدمات میترارنک ارائه شده است. مسلما راه های زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد اما اگر مدیر یک کسب و کار نوپا و یا در حال پیشرفت هستید، این 5 قدم به شما کمک خواهید تا سریعتر به هدف نهایی وب سایت تان دست پیدا کنید.

قدم اول : ایجاد و معرفی سایت به موتور جستجوی گوگل و احراز مالکیت

در قدم اول می بایست یک وب سایت داشته و آن را از طریق ابزار Google Search Console به موتور جستجوی گوگل معرفی کنید. این کار در آینده به شما کمک خواهد کرد تا تحلیل مناسبی از عملکرد وب سایت و سلیقه کاربران و مخاطبان به دست آورید. برای خرید یک وب سایت و آشنایی با ابزار گوگل و راهنمای استفاده از آن، به لینک های زیر مراجعه نمایید :

- خرید یک وب سایت حرفه ای و آماده
- معرفی ابزار کارآمد Google search Consoleقدم دوم : افزایش بازدید وب سایت و بهبود رتبه الکسا و رنک گوگل

در قدم دوم باید بازدید وب سایت تان را افزایش دهید. با توجه به اینکه در ماه های اول راه اندازی یک وب سایت، ممکن است گوگل توجهی چندانی به آن نداشته باشد، افزایش بازدید به شما کمک خواهد کرد تا روند پیشرفت وب سایت تان را تسریع کنید. برای شروع، یک بودجه ماهیانه برای افزایش بازدید وب سایت تان در نظر بگیرید و توجه داشته باشید که بهتر است این بودجه برای ماه های بعد 10 تا 20 درصد افزایش داشته باشد.

فرض می کنیم بودجه ماهیانه شما برای افزایش بازدید مبلغ 90،000 تومان باشد. به این ترتیب شما می توانید با ثبت یک سفارش 30،000 تایی و تنظیم بودجه روزانه 1000 عدد، روزانه 1000 بازدید واقعی برای مدت یک ماه برای وب سایت تان تهیه نمایید. این بازدیدها به وب سایت شما کمک خواهد کرد تا با سرعت بیشتری در گوگل دیده شده و رتبه الکسا آن حداقل 4 رقمی شود. برای ثبت سفارش افزایش بازدید، متناسب با بودجه در نظر گرفته شده، می توانید به هر یک از بخش زیر در سایت میترا رنک مراجعه نمایید :

- افزایش بازدید استاندارد :: مناسب برای وب سایت هایی با بودجه متوسط و بالا
- افزایش بازدید اقتصادی :: مناسب برای وب سایت هایی با بودجه محدود


قدم سوم : افزایش ورودی از موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ و...

پس از گذشت حداقل یک ماه از قدم های پیشین، می توانید فرآیند افزایش ورودی گوگل را آغاز نمایید. برای شروع این کار به ابزار Google Search Console وارد شده و کلمات کلیدی معرفی شده در این ابزار را بررسی نمایید. اگر موردی در این لیست به واسطه فراوانی و ارتباط با فعالیت وب سایت شما، توجه تان را جلب کرد و تمایل داشتید تا به واسطه آن عبارت کلیدی به صفحه اول گوگل رسیده و جایگاه خود را استحکام بخشید، از طریق بخش "افزایش ورودی گوگل" می توانید نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید. همچنین به منظور افزایش تاثیرگذاری بیشتر، با سفارش رپرتاژ آگهی در وب سایت های مختلف و معتبر، می توانید علاوه بر معرفی مستقیم کالا و یا خدمات تان به کاربران، روند بهبود رتبه وب سایت را تسریع نمایید.

- افزایش ورودی گوگل، یاهو و بینگ
- سفارش رپرتاژ آگهی در وب سایت های معتبر


قدم چهارم : شروع تبلیغات و جذب مشتری واقعی

لزوما نیاز نیست این قدم پس از موارد قبلی انجام شود و هر زمان که تصور می کنید وب سایت شما برای ارائه خدمات، آمادگی لازم و کافی را داراست، می توانید این قدم را آغاز نمایید. برای شروع تبلیغات می توانید با مراجعه به مجموعه میترا رنک، تبلیغات حرفه ای خود را آغاز نمایید. در این مجموعه بسته های تبلیغاتی متنوعی مانند تبلیغ همسان ( پست ثابت )، تبلیغ پنجره ای، تبلیغ بنری و... ارائه شده است که متناسب با توان مالی و بودجه در نظر گرفته شده، می توانید یکی از بسته ها را انتخاب نمایید. همچنین به کمک سامانه طراحی بنر آنلاین، فقط با چند کلیک می توانید یک پکیج بنر حرفه ای برای بسته تبلیغاتی تان ایجاد نمایید.

- تبلیغ پست ثابت
- افزایش بازدید دستی
- تبلیغ بنری
- تبلیغ بک لینک
- تبلیغ پنجره ای
- ارسال پیام انبوه
- انجام وظیفه های کوچک


قدم پنجم : پیشرفت مستمر و رفع مشکلات احتمالی

یکی از ویژگی های مهم در مدیریت کسب و کارهای آنلاین این است که نیاز به پیگیری و بروز رسانی مستمر و دائمی دارند و نمی توانید به واسطه انجام چند فعالیت ابتدایی، انتظار پیشرفت دائمی داشته باشید. بنابراین  به صورت روزانه عملکرد وب سایت تان را بررسی کرده و به آن مطالب جدید اضافه نمایید.

سعی کنید برای هر موضوع مرتبط با کسب و کار تان، یک صفحه اختصاصی همراه با توضیح و تصاویر مرتبط در وب سایت تان ایجاد کرده باشد تا گوگل و دیگر موتورهای جستجو با هدف و عملکرد وب سایت تان به درستی آشنا شوند. ممکن است برخی از موضوعات از نظر عنوان شبیه به هم باشند ( مانند طراحی پوستر، طراحی کاتالوگ و... )، اما برای بهبود شرایط وب سایت تان در گوگل، حتما برای هر عنوان یک صفحه جداگانه با تصاویر و متن اختصاصی ایجاد نمایید.
برگشت به سایتارسال رپرتاژ مشابه